O nás

Vše začalo tím, že jsem už odmalička milovala psy, nejvíce mne ale dokázali okouzlit svým typickým „kukučem“ právě angličtí kokršpanělé. Už jako malá holka jsem si o prázdninách hrála s anglickým kokršpanělem Maxem. Později to byl  právě on, kdo mé rodiče a mne inspiroval při vybírání vhodného plemene (tedy anglického kokršpaněla) a tak jsme si pořídili Dinečku. Teprve před časem jsem si už do svého vlastního domu přivezla i Chelsea (Idea Black Petrs).

Bydlíme v novém rodinném domku se zahradou v Plané nad Lužnicí. V roce 2007 nám byl zaregistrován mezinárodně chráněný název chovatelské stanice Chelsealine.

Těžko odhadovat, co bude, ale ráda bych se chtěla vydat cestou, která bude kromě jedinců z kvalitního spojení respektovat také potřebu zdravých odchovů, tj. testovat kromě povinné DKK i na oční testy
prcd- PRA nebo vrozené selhání ledvin, což je sice poměrně finančně náročné, ale křížení takto testovaných jedinců umožní, aby se choroby v chovu omezily na minimum nebo případně aby se v něm v budoucnosti nevyskytovaly vůbec.